12-05-2022 : RKSVV 1 - EGCHEL 1 : 2 - 3

Egchel heeft na 6 nederlagen op rij weer eens het zoet van een overwinning mogen proeven. In Swartbroek werd RKSVV met 2-3 verslagen. En dat deed de ploeg van trainer Jonn Smedts goed. Onder prima weersomstandigheden op een donderdag in mei was Martijn Janssen uit Baarlo de arbiter van dienst. Op een uitstekend bespeelbaar veld trad Egchel wederom aan met enkele invallers. O.a. Rick Crommentuijn (uit het 4e) en Ayman Kasmi (uit de jeugd) verschenen aan de aftrap. Al na 8 minuten kon Egchel juichen. Een foutieve terugspeelbal bij de thuisploeg werd door Frank Gielen onderschept en hij zorgde voor de 0-1. Het spel golfde op en neer en na 35 minuten was de gelijkmaker een feit. Egchel greep onvoldoende in zodat Reno Mertens voor de 1-1 kon zorgen. Daarna kreeg Egchel na prima aanvallen enkele uitstekende mogelijkheden om op voorsprong te komen door o.a. Frank Gielen, helaas geen treffers. Luuk Timmermans en Nick Gommans kwamen na de rust in het veld voor Stefan Schroën en Ryan Bruisten. Ook nu weer een gelijk opgaande wedstrijd met kansen voor beide ploegen. Twintig minuten voor tijd bediende Ayman Kasmi Nick Gommans, zijn schot verdween in de verre hoek, 1-2. Een minuut later viel het doelpunt aan de andere kant door wederom Rens Mertens, 2-2. Ayman maakte plaats voor Roel Reinders, RKSVV wisselde in totaal 4 keer. Tien minuten voor het einde zorgde Frank Gielen met een uithaal in de verre hoek voor de 2-3 voorsprong voor de bezoekers. Daarna kwam Egchel nog goed weg bij enkele gevaarlijke situaties maar de zege werd over de streep getrokken. Zondag is Egchel vrijaf, RKSVV gaat op bezoek bij Rood Wit’67.