Kabouters

 

Kaboutervoetbal Peel & Maas najaar 2019        
           
Vereniging Teams        
VV Baarlo 3        
VV Bevo 0        
SV Egchel 2        
SV Grashoek 1        
VV Helden 2        
VV Koningslust 1        
MVC`19 3        
SV Panningen 2        
RKMSV 0        
VV Kessel 2        
Totaal  16        
           
Vrijdag 13 september 18.30 uur       Vrijdag 13 september 18.30 uur  
Kessel 2     Koningslust 1
Baarlo 3     SV Panningen  2
Egchel 2     MVC`19 3
Grashoek 1     vv Helden 2
           
Vrijdag 20 september 18.30 uur       Vrijdag 20 september 18.30 uur  
Baarlo  3     MVC`19 3
Grashoek 1     Egchel 2
vv Helden 2     Koningslust 1
SV Panningen  2     Kessel  2
           
           
Vrijdag 27 september 18.30 uur       Vrijdag 27 september 18.30 uur  
Panningen 2     Grashoek 1
Baarlo 3     MVC`19 3
vv Helden 2     Kessel 2
Koningslust 1     Egchel 2
           
           
Vrijdag 4 oktober 18.30 uur       Vrijdag 4 oktober 18.30 uur  
Helden 2     Egchel 2
Baarlo 3     MVC`19 3
Kessel 2     Panningen 2
Koningslust  1     Grashoek 1
           
           
Vrijdag 11 october 18.30 uur       Vrijdag 11 oktober 18.30 uur  
Kessel 2     Koningslust  2
Baarlo 3     Panningen 1
MVC`19 3     Helden  2
        Egchel 2
        Grashoek 1
           
Vrijdag 25 oktober 18.30 uur       Vrijdag 25 oktober 18.30 uur  
Baarlo 3     MVC`19 3
Egchel 2     Kessel 2
Panningen 2     Koningslust 1
Grashoek 1     Helden 2
           
           
Vrijdag 1 november 18.30 uur       Vrijdag 1 november 18.30 uur  
Panningen 2     Grashoek 1
MVC`19 3     vv Kessel 2
Helden  2     Baarlo  3
Koningslust 1     Egchel  2
           
           
Vrijdag 8 november 18.30 uur       Vrijdag 8 november 18.30 uur  
vv Helden 2     Egchel 2
Kessel 2     MVC`19 3
Koningslust 1     Panningen 2
Baarlo  3     Grashoek 1
           
           
Vrijdag 15 november 18.30 uur       Vrijdag 15 november 18.30 uur  
MVC`19 3     Panningen 2
Baarlo 3     Kessel 2
vv Helden 2     Grashoek 1
        Koningslust 1
        Egchel 2
           
Vrijdag 22 november 18.30 uur       Vrijdag 22 november 18.30 uur  
Baarlo 3     Egchel 2
Grashoek 1     MVC`19 3
Kessel 2     Panningen 2
Helden 2     Koningslust 1
           
           
           
De eerst genoemde vereniging is gastheer!