01-06-2024 Het laatste fluitsignaal...

Volgende week zaterdag, 1 juni, is het zover. Het eindfeest van onze prachtige club SV Egchel.🥳 

Nog één keer samen herinneringen ophalen, nog één keer kijken naar de helden van vroeger en nu en nog één keer samen het glas heffen op sportpark 'de Wietel' . Een dag met een lach en misschien ook een traan, maar zeker een mooie gedenkwaardige dag.😊 

Het programma:

Vanaf 13.00 uur: vrije inloop voor iedereen en samen herinneringen ophalen. Koffie + vlaai aanwezig.☕🥧💬💭

Vanaf 15.00 uur: All-Stars wedstrijd, komt dat zien, komt dat zien. ⚽👨🏻‍🦽

Frietwagen aanwezig!🍟

19.00 uur: Symbolisch afscheid van ons SV Egchel.🧡

Aansluitend: samen zorgen voor een te gek feest! 🤩🍻🥂

De dag zal worden gepresenteerd door Christiaan van Roij🎤.

Iedereen (dus ook niet-leden) is de gehele dag welkom! Geef bovenstaand programma ook door aan je ouders, opa's, oma's en alle anderen die de berichtgeving via de digitale kanalen niet (zo goed) meekrijgen.

We zien jullie graag op 1 juni!😘