Jubilarissen seizoen 2020-2021

Zoals jullie wellicht weten huldigen wij normaliter tijdens ons jaarlijks Nieuwjaarstreffen de jubilarissen die 25, 40, 50 of 60 jaar lid zijn van onze vereniging.

Begin dit jaar zouden onderstaande personen gehuldigd worden wegens het veeljarig lidmaatschap van onze vereniging. Helaas kon de receptie toen vanwege Corona niet doorgaan. Uiteraard willen wij onderstaande personen hartelijk danken voor al die trouwe jaren lidmaatschap. Wij zijn de jubilarissen zeker niet vergeten en komen er later op een gepast moment nog op terug. Er komt namelijk een moment dat we samen op deze mijlpaal kunnen proosten. Wij wensen iedereen nog het allerbeste voor 2021!

Met sportieve groeten,

Bestuur S.V. Egchel.


De jubilarissen seizoen 2020-2021:

25 jaar lid: Patrick van Roij, Bas Sijben, Tom Vaessen, Pieter Wijnen
50 jaar lid: Pieter Rambags, Jack Wilms
60 jaar lid: Wim Delissen