Update corona - nieuws 16-10-2020

Beste leden, vrijwilligers, vrienden, sponsoren en supporters, 

Zoals jullie ongetwijfeld weten heeft het kabinet afgelopen dinsdag 13 oktober wederom aanvullende maatregelen in de strijd tegen het coronavirus aangekondigd. Helaas zijn deze maatregelen van grote invloed op het amateurvoetbal in Nederland. De KNVB werkt nog aan een plan inzake de stilgelegde (jeugd)competities. Zodra hier meer over bekend is communiceren wij dat.

Het protocol wat is opgesteld is gewijzigd, voor ons als voetbalclubs zijn dit de belangrijkste (aanvullende) punten:

-Alle kleedkamers en douches van onze accommodaties zijn gesloten. Zorg ervoor dat kinderen omgekleed naar het sportpark komen en direct na het trainen naar huis gaan;
-De kantines op onze sportparken blijven gesloten;
-Publiek is niet toegestaan op de sportaccommodaties, dat geldt ook voor ouders die naar de training van hun sportende kind willen kijken;
-Voor kinderen t/m 17 jaar geldt dat zij normaal spelcontact mogen hebben tijdens trainingen, wedstrijden zijn niet toegestaan, uitgezonderd onderlinge trainingswedstrijdjes tussen teams binnen de club;
-Iedereen van 18 jaar en ouder mag geen contactsporten (voetbal) uitoefenen. Kinderen en jeugd die onder juniorencompetitie vallen zijn uitgezonderd van deze regel;

Het belangrijkste punt willen we nogmaals benadrukken: gebruik s.v.p. je gezond verstand en neem je verantwoordelijkheid! Wil je het volledige protocol nog eens lezen klik hier voor de nieuwste versie. 
Tot slot hopen wij dat deze maatregelen tijdelijk zijn en dat we weer snel terug naar “normaal” mogen. Blijf gezond!

SV Egchel/SV Panningen


Meer informatie van de KNVB over veelgestelde vragen m.b.t. het coronavirus en voetbal vind je hier.