Succesvolle kennismakingstrainingen

S.V. Panningen en S.V. Egchel hebben op 25 augustus en 1 september kennismakingstrainingen verzorgd voor de jongste jeugd uit Panningen en Egchel.

Maar liefst 24 kabouters hebben meegedaan en voor de meeste was dit hun eerste kennismaking op het gras en hebben ze kunnen ervaren hoe leuk voetbal is! Onder leiding van Ron, Sanne, Mo en Iwan hebben de kids een uur lang hun beste beentje voorgezet. Na afloop hebben ze een leuke traktatie ontvangen. Wijnen Square Crops, bedankt voor de Boostybites rugzak vol met gezonde snacks! Ben je niet bij deze trainingen geweest maar wil je ook een keer graag meedoen? Stuur je gegevens dan door naar jeugd@svpanningen.nl zodat we dit kunnen regelen.

Namens de jeugdafdeling S.V. Panningen en S.V. Egchel, Marion Kurvers.

kennismaking1
kennismaking2
kennismaking3