Voorlopige indeling jeugdteams S.V. Panningen - S.V. Egchel

Hierbij de voorlopige indeling voor het seizoen 2019-2020. Deze is door de jeugdcommissie in samenspraak met alle huidige en toekomstige trainers, coaches en leiders tot stand gebracht. We spreken van een voorlopige indeling omdat ervaring leert dat als gevolg van aan- en afmeldingen de samenstelling van teams nog kan wijzigen. Ook is het aan de trainers, coaches en leiders om tijdens de voorbereiding op het nieuwe seizoen tot een definitieve indeling te komen. Dit geldt in ieder geval voor die categorie├źn waarbij de verdeling over de teams nog ongelijk is.

Rest ons tot slot om iedereen alvast een fijne vakantie toe te wensen en wensen wij alle spelers, trainers, coaches en leiders heel veel succes tijdens de voorbereidingen op het nieuwe seizoen.

KLIK HIER voor de voorlopige indeling van de jeugdteams S.V. Panningen - S.V. Egchel seizoen 2019-2020.

Met sportieve groet,
Jeugdcommissie S.V. Panningen / S.V. Egchel