Twan v.d. Mortel nieuwe trainer Panningen-Egchel JO19-1

Met ingang van het seizoen 2019 - 2020 wordt Twan van de Mortel trainer van Panningen/Egchel JO19-1.

Hij volgt Patrick Joosten op als trainer. Patrick krijgt een andere rol binnen de jeugdafdeling op voetbaltechnisch gebied. Twan heeft een ruime ervaring als trainer. Onder andere bij de voetbalverenigingen Grashoek, Egchel en Sparta’18 Sevenum heeft hij op een uitstekende manier het trainersvak uitgevoerd. De jeugdcommissie van Panningen/Egchel is dan ook uitermate verheugd dat ze zo een kundige trainer bereid hebben gevonden om ons hoogste jeugdteam te gaan trainen. Twan is 56 jaar, in bezit van trainersdiploma "Oefenmeester 2" en hij ziet het als een enorme uitdaging om dit team te gaan trainen. Jorrit Kersten wordt zijn assistent. Jorrit is een bekend gezicht in de Peel en Maas regio. Hij woont in Egchel en voetbalt momenteel in Helden. We wensen Twan en Jorrit veel succes met deze nieuwe taak en zien deze samenwerking met veel vertrouwen tegemoet.