Jumbo Panningen Voetbaldagen 2019

In week 33 van de zomervakantie, van 12 t/m 15 augustus 2019, vinden op sportpark Panningen Noord de vijfde editie van de Jumbo Panningen Voetbaldagen plaats !

Vier dagen boordevol voetbaltrainingen en voetbalspellen, voor kinderen van 5 tot en met 15 jaar ! Elke dag van 9:30 uur tot 15:30 uur. Tijdens de Jumbo Panningen Voetbaldagen speelt uw kind niet alleen leuke voetbalspellen maar neemt het ook deel aan uitdagende voetbaltrainingen. De Jumbo Panningen Voetbaldagen staan onder leiding van gediplomeerde voetbaltrainers. Wij vinden naast het aanbieden van uitdagende voetbaltrainingen en leuke voetbalspellen, het ook belangrijk dat er gezonde voeding aangeboden wordt aan de kinderen tijdens deze sportieve dagen. Naast een gezonde lunch bieden we ook dagelijks fruit aan. De kosten voor deze 4 geweldige voetbaldagen bedragen 69 euro ! (inclusief voetbalshirt, dagelijkse lunch, drinken en fruit).  

2019 Jumbo Panningen Voetbaldagen