Indeling jeugd voorjaarsreeks 2020

De KNVB heeft de competitie-indeling m.b.t. de voorjaarsreeks 2020 voor de jeugdafdeling bekend gemaakt. Voor de teams van SVO Sporting Peel & Maas en ST Egchel/Panningen welke op locatie sportpark de Wietel in Egchel voetballen luidt de indeling als volgt.

De voorjaarsreeks start op zaterdag 1 februari en eindigt op zaterdag 23 mei. Daarna nog enkele inhaal zaterdagen. 

1e klasse 05        
Bieslo MO19-1 14:00      
FC Maasgouw MO19-1 13:00      
Rood Wit'67/Plus MO19-1 14:00      
ST IVO/RKDSO/DEV-Arcen/RESIA/EWC'46 MO19-1 15:00      
ST RKSV Heeze/DOSL MO19-1 12:30      
SV Budel MO19-1 12:30      
SVO Sp. Peel en Maas MO19-1 14:30      
         
2e klasse 10     4e klasse 13  
Bieslo JO13-1 11:45   BEVO JO13-1G 11:00
FC Maasgouw JO13-1 11:00   Baarlo JO13-2G 12:00
MMC Weert JO13-2 11:00   Belfeldia JO13-2G 11:30
ONDO JO13-1 11:45   DES Swalmen JO13-2G 12:30
RKVB JO13-1G 11:00   MVC'19 JO13-3 12:00
S.V. Heythuysen JO13-1 10:30   RKMSV JO13-2 11:00
SHH JO13-2 12:00   Reuver JO13-2 12:00
ST Brevendia/Altweerterheide JO13-2 09:30   ST Egchel/Panningen JO13-2 13:30
ST Egchel/Panningen JO13-1 13:00   ST Egchel/Panningen JO13-3G 11:30
SV Someren JO13-2G 11:30   ST Grashoek/Koningslust JO13-1G 13:00
VV Kessel JO13-1 12:00   Sportclub Irene JO13-5 09:15
         
2e klasse 10     1e klasse 04  
Blerick JO11-2 11:15   DES Swalmen JO10-1 10:30
FCV-Venlo JO11-1 09:30   DESM JO10-1 09:15
Grashoek JO11-1 10:30   FC Geleen Zuid JO10-1 08:45
H.B.S.V. JO11-1 09:30   FC Roerdalen JO10-1 09:30
Helden JO11-1 09:00   Haslou JO10-1 10:15
IVO JO11-1 10:45   Helden JO10-1 09:00
MVC'19 JO11-2G 09:00   OVCS JO10-1G 10:00
Neerkandia JO11-1 11:15   ST Egchel/Panningen JO10-1 09:00
Reuver JO11-1 10:30   SVC 2000 JO10-1 10:30
ST Egchel/Panningen JO11-1G 10:15   Sittard JO10-1 10:15
Sparta'18 JO11-1 10:00   s.v. Laar JO10-1 10:00
Venlosche Boys JO11-2G 10:15      
         
3e klasse 06     3e klasse 27  
FC Maasgouw JO10-1 09:30   Bieslo JO10-1G 09:30
FC Roerdalen JO10-2 09:30   Blerick JO10-2 10:00
Haelen JO10-1 09:30   DES Swalmen JO10-2 10:30
Horn JO10-1 12:00   FCV-Venlo JO10-4 11:30
Merefeldia JO10-1 11:00   H.B.S.V. JO10-2 09:30
RKVB JO10-1G 09:30   IVO JO10-2 09:30
S.V. Heythuysen JO10-1 10:30   MVC'19 JO10-2G 09:00
SHH JO10-3 10:00   Reuver JO10-2 09:00
ST Egchel/Panningen JO10-2 09:00   ST Egchel/Panningen JO10-3 10:30
SVH'39 JO10-1 10:00   Sportclub Irene JO10-3 09:00
VV HEBES JO10-2G 09:30   Venlosche Boys JO10-3G 09:00
Veritas JO10-1 10:00   Wittenhorst JO10-4 11:30