Mini-voetbaltoernooi 2019

S.V. Egchel organiseerde op Pinksterzondag 9 juni j.l. haar jaarlijkse open mini voetbaltoernooi. Het werd onder prima weersomstandigheden weer een zeer geslaagd evenement op sportpark de Wietel. Teams in de categorieen sportief, recreatief en vrouwen namen deel aan het toernooi. Aan de inwendige mens was gedacht met drank en snacks. DJ Pieet zorgde in en buiten de tent voor de afterparty tot in de kleine uurtjes. Voor de uitslagen lees hieronder.   

Sportief: 1. Divino Codino, 2. De Eierjonge, 3. FC Badslipper.

Recreatief: 1. Jong Belegen, 2. FC AllSayigh, 3. VV Flexibal.

Dames: 1. MVC '19 Vrouwlie, 2. SVO.

Aanmoedigingsprijs: Vrouwevolk.

S.V. Egchel bedankt 't Café, Café Bej Manders, Café Tinus, Café Dotje, Café Tommies en VETI voor de sponsoring.

Iedereen die heeft bijgedragen aan het welslagen van het toernooi editie 2019, heel hartelijk dank en tot volgend jaar. Dan vindt het mini voetbaltoernooi S.V. Egchel plaats op Pinksterzondag 31 mei 2020.